Hale stalowe - Mazowieckie

hale stalowe mazowieckie

Hale stalowe dają możliwość wznoszenia do wysokości 8 m, szerokości do 30 m bez podpór i długości bez ograniczeń - mamy opracowany system hal i magazynów o szerokości 15m, 20m, 25m i 30m. Wykonujemy również projekty na zamówienie.

hale stalowe mazowieckie 1

hale mazowieckie

 

Hale stalowe magazynowe - szkielet

hale stalowe 1

Zużycie stali w technologii HOWICK SYSTEM w przeliczeniu na 1m2 powierzchni hali wynosi odpowiednio:

  • dla hali o szerokości 15m długości 40m - 23,5 kg/m2
  • dla hali o szerokości 20m długości 40m - 24,7 kg/m2
  • dla hali o szerokości 25m długości 40m - 23,1 kg/m2
  • dla hali o szerokości 30m długości 42m - 26,7 kg/m2

Konstrukcje hal w naszym systemie charakteryzują się mniejszym zużyciem stali w stosunku do hal wykonanych z profili walcowanych. Wszystkie elementy konstrukcji są ocynkowane.

 

Hale stalowe - zalety i możliwości

Jedną z gałęzi naszej działalności jest budowa lekkich hal stalowych z zimno giętych ocynkowanych profili.

Biuro Projektowe BUDBERG Budownictwo, z którym współpracujemy zaprojektowało dla nas system lekkich hal stalowych o szerokości 15 m, 20 m, 25 m i 30 m bez podpór w technologii HOWICK SYSTEM. Wykonujemy również projekty na zamówienie.

budowa hal mazowieckie

hale magazynowe mazowieckie

Konstrukcje hal w naszym systemie charakteryzują się mniejszym zużyciem stali w stosunku do hal wykonanych z profili walcowanych - są lżejsze. Lekkość konstrukcji umożliwia jej montaż na placu budowy bez użycia ciężkiego sprzętu.

Hale stalowe wykonane są z profili ocynkowanych, eliminuje to potrzebę zabezpieczania ich specjalistycznymi farbami. Znacznie skraca to czas przygotowania konstrukcji. Wymienione wyżej czynniki wpływają na obniżenie kosztów budowy hal. Wniosek nasuwa się sam: hale budowane w technologii HOWICK SYSTEM są tańsze i szybsze w realizacji od budowanych w innych systemach.  

Profile łączone są ze sobą wkrętami, a w punktach węzłowych blachami węzłowymi również za pomocą wkrętów lub śrub. Wszystkie elementy hali są zabezpieczone antykorozyjnie - ocynkowane. Przygotowywane są w zakładzie produkcyjnym S.G.W.KONSTRUKCJE Sp. z.o.o.  

Obudowa hali wykonywana jest w zależności od przeznaczenia obiektu. Może to być blacha trapezowa lub płyty warstwowe o różnych grubościach. Możliwe jest zastosowanie różnego rodzaju okien, drzwi, świetlików. 

Ramy hal w technologii HOWICK SYSTEM utwierdzone są w żelbetowych stopach fundamentowych i zwieńczone dołem płytą podwalinową. Posadzka wykonywana jest w zależności od przewidywanego obciążenia - przeznaczenia obiektu. 

hale stalowe mazowieckie 2

hale mazowieckie 2

 

Zużycie stali w technologii HOWICK SYSTEM w przeliczeniu na 1m2 powierzchni hali wynosi odpowiednio:

  • dla hali o szerokości 15m długości 40m - 23,5 kg/m2
  • dla hali o szerokości 20m długości 40m - 24,7 kg/m2
  • dla hali o szerokości 25m długości 40m - 23,1 kg/m2
  • dla hali o szerokości 30m długości 42m - 26,7 kg/m2

 

Pobierz w PDF - (przekrój hali, ściana szczytowa, stężenie ścian podłużnych)

 

Budowa hal, pawilonów handlowych, salonów samochodów, warsztatów, itp.

Gdy decydujemy się na budowę obiektów komercyjnych chcemy, żeby w jak najkrótszym czasie zaczęły przynosić zyski. Umożliwi nam to także HOWICK SYSTEM technologia budowy obiektów o konstrukcji z lekkiego ocynkowanego szkieletu stalowego.

budowa hal - hale

Dzięki niej budowę zakończymy szybko, ponosząc mniejsze koszty niż przy technologii tradycyjnej, a w czasie późniejszego użytkowania będziemy płacić niskie rachunki za ogrzewanie. Ściany budynków w naszym systemie charakteryzują się  bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

 

Stajnie, tuczarnie, kurniki, obory, pieczarkarnie, itp.

HOWICK SYSTEM doskonale nadaje się do budowy tego typu obiektów. Szybka realizacja inwestycji, trwałość konstrukcji, odporność na działanie szkodników, niski koszt eksploatacji to niektóre z powodów, dla których warto stosować naszą technologię.

Wykonujemy również usługi związane z natryskiem pianki poliuretanowej. Posiadamy nowoczesny agregat do natrysku. Używamy sprawdzonych, dobrej jakości komponentów krajowego producenta.

W przypadku nowych  obiektów  inwentarskich, takich jak stajnie, tuczarnie, kurniki, obory czy pieczarkarnie już na etapie projektowym warto przemyśleć rodzaj zastosowanej  izolacji. Wybór  pianki poliuretanowej, ułatwia konstruowanie sprawnych systemów wentylacji nawiewno wywiewnej, pozwalającej na bezproblemowe utrzymanie odpowiedniego środowiska chowu zwierząt. 

W przypadku obiektów starszych już użytkowanych podstawowym problemem jest wykraplanie się pary wodnej i nieuregulowany przepływ powietrza spowodowany błędami w konstrukcji, lub nieszczelnością tradycyjnej izolacji. W oborach, chlewniach, stajniach i kurnikach proponujemy proste rozwiązanie. Natrysk już 3 cm pianki poliuretanowej wyeliminuje większość problemów związanych z utrzymaniem odpowiedniej atmosfery w tych obiektach.

Uszczelnienie, wyeliminowanie wykraplania oraz docieplenie spowoduje, że korzyści wynikające z natrysku pianki będą widoczne natychmiast. Do natrysku używamy pianki zamknięto komórkowej o gęstość powyżej 35 kg/m3. Wykonana przez nas izolacja nie chłonie wilgoci, drobnoustrojów, grzybów i jest na tyle wytrzymała, że można ją myć pod ciśnieniem. Pianka poliuretanowa jest również odporna na kwasy i zasady występujące w chlewniach i oborach.

Konstrukcje stalowe - Białobrzegi - Hale magazynowe

Konstrukcje stalowe - Garbarnia - Wiaty Rolnicze

Konstrukcje stalowe - Młodocin - Wiaty magazynowe

Konstrukcje stalowe - Przysucha - Hale garażowe

Konstrukcje stalowe - Wierzbica - Hale warsztatowe

S.G.W. KONSTRUKCJE Sp. z o.o.

Młodocin Większy 86

26-624 Kowala

tel. 697-097-131

tel. 697-097-182

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI