DOMY ENERGOOSZCZĘDNE NA SPRZEDAŻ

W Kołobrzegu rozpoczęliśmy budowę domów energooszczędnych Osiedla Galaxy Park. W pierwszym etapie powstaną dwa domy energooszczędne: jednorodzinne dwu lokalowe.

Domy energooszczędne na sprzedaż Warszawa Mazowieckie

Osiedle Galaxy Park to malowniczy zakątek w południowej części Kołobrzegu przy ul. Witosa w odległości 3 km od morza dla ludzi ceniących sobie spokój i mieszkanie w pobliżu centrum miasta. Inwestycja, której dotyczy nasza oferta obejmuje kilkanaście wydzielonych działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji w Kołobrzegu związana z budownictwem jednorodzinnym.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które marzą o własnym miejscu do zamieszkania. Osiedle Galaxy Park składać się będzie z kilkunastu energooszczędnych domów jednorodzinnych dwu lokalowych o powierzchni użytkowej 224 m2  na działce o powierzchni 945 m2 (jeden lokal o powierzchni112 m2 na działce o powierzchni 472,5 m2 ). Każdy lokal składa się ze strefy dziennej (kuchnia, salon z jadalnią, toaleta), strefy nocnej (dwie sypialnie, pokój, łazienka), pomocniczej (pomieszczenie gospodarcze, garaż) oraz komunikacyjnej. Całość jest funkcjonalnie połączona ze sobą. Domy posiadają ogrzewanie podłogowe na parterze, trzy szybowe okna oraz wentylację mechaniczną.

 

Rzuty domów energooszczędnych na sprzedaż

rzuty domów konstrukcje

rzuty domów konstrukcje 1

 

Wizualizacja domów

Domy energooszczędne na sprzedaż Warszawa

Sprzedaż domów energooszczędnych

Sprzedaż domów energooszczędnych Warszawa

Sprzedaż domów energooszczędnych Mazowieckie

 

Wizualizacja osiedla

Domy energooszczędne na sprzedaż w Warszawie

Domy energooszczędne Warszawa

wizualizacja osiedla konstrukcje

wizualizacja osiedla konstrukcje 1

wizualizacja osiedla konstrukcje 2

W cenie mieszkania w bloku możesz mieć WŁASNY DOM ENERGOOSZCZĘDNY, na własnej działce.

Sprawdź naszą ofertę na domy energooszczędne. Dowiedz się jakie typy budynków energooszczędnych możemy dla Ciebie zrealizować oraz dlaczego ta inwestycja zawsze się opłaca. Dowiedz się także więcej o możliwościach dofinansowania tutaj: Domy energooszczędne.

S.G.W. KONSTRUKCJE Sp. z o.o.

Młodocin Większy 86

26-624 Kowala

tel. 697-097-131

tel. 697-097-182

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI
 Virgil Green Authentic Jersey