KONSTRUKCJE STALOWE I DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

KONSTRUKCJE STALOWE - DOMY ENERGOOSZCZĘDNE - HALE ZE STALI - SZKIELET STALOWY NA KAŻDY WYMIAR

Konstrukcje stalowe i szkielet stalowy na każdy projekt!

Lekkie konstrukcje staloweKonstrukcje stalowe oparte na lekkim szkielecie stalowym to priorytet rozwoju firmy S.G.W. KONSTRUKCJE Sp. z o. o.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem obiektów o konstrukcji z lekkiego ocynkowanego szkieletu stalowego znanego w Polsce pod nazwą HOWICK SYSTEM, czyli tzw. lekkie konstrukcje stalowe. Posiadamy najnowocześniejsze w kraju w pełni skomputeryzowane maszyny do produkcji zimno giętych profili stalowych. Wykonamy szkielet stalowy na każdy projekt!

 

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne - Warszawa, Mazowieckie - budowa domów energooszczędnychStaramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów począwszy od doradztwa na etapie wyboru działki przez projekt, wyprodukowanie i montaż domu. Naszą szczególną misją od kilku lat są domy energooszczędne, i w tej materii posiadamy już ogromny szereg praktycznych doświadczeń. Chcemy przez propagowanie naszej metody Lekkie konstrukcje stalowe - HOWICK SYSTEM rozpowszechniać budowę domów pasywnych i energooszczędnych.

 

Hale stalowe magazynowe i produkcyjne

szkielet stalowyNa potrzeby firm realizujemy także hale stalowe: magazynowe i produkcyjne Oferujemy w oparciu i naszą metodę budowę hal i innych budynków na potrzeby przedsiębiorstw. Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi, konstruktorami oraz firmami budowlanymi. Naszą dewizą jest budować SZYBKO, TANIO, NOWOCZEŚNIE.

 

 

Domy energooszczędne, konstrukcje stalowe pod hale i budynki - Darmowe projekty!

domy energooszczędne warszawaMamy opracowane projekty dla domów energooszczędnych, hal i magazynów - o różnej szerokości. Podpowiemy, które konstrukcyjnie rozwiązania w Państwa przypadku są warte uwagi, ale przede wszystkim jak wygenerować na tym oszczędności na etapie inwestycji, jak i późniejszej eksploatacji.

 

 

Zobacz jak powstaje szkielet stalowy Howick System przeznaczony do montażu konstrukcji stalowych.

SGW Konstrukcje - Młodocin Większy 86, woj. Mazowieckie, Warszawa - domy energooszczędne i lekkie konstrukcje stalowe.

Co możemy wybudowaćMETODĄ HOWICK SYSTEM?

 • - SZKIELET STALOWY NA WYMIAR
 • - DOMY ENERGOOSZCZĘDNE
 • - BUDYNKI MIESZKALNE
 • - BUDYNKI KOMERCYJNE
 • - NADBUDOWY OBIEKTÓW
 • - HALE MAGAZYNOWE
 • - HALE PRODUKCYJNE
 • - BUDYNKI DLA ROLNICTWA
 • - WIĘŹBY DACHOWE
 • - BELKI STROPOWE
 • - ŚCIANY OSŁONOWE

S.G.W. KONSTRUKCJE Sp. z o.o.

Młodocin Większy 86

26-624 Kowala

tel. 697-097-131

tel. 697-097-182

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI
 Virgil Green Authentic Jersey